İrade Hakkında

İRADE
Sık Sorulan Sorular

İrade Hakkında

Bir şeye başlıyorum ve devam ettiremiyorum, hep bir süre sonra bırakıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim ki?

Hedef sonraki kazanımlar ve amacınızın belirlemediğiniz de, hiçbir hedefe ulaşmak için gücünüz ve isteğiniz oluşmaz. Ayrıca hedefe ilerlerken odağınızın sık sık bozulmasına neden olur. Metodumuzda, odaklanma, motivasyon, problemleri çözüm isteklendirmeyi ve kendini ikna etmeye neden olan önemli eğitimler mevcuttur. Bunlar kişinin bilinçlenmesine ve ilerlemesine neden olmaktadır

Kendime güvenmiyorum, bir türlü içimde sürekli öteleme ve bahaneler var, bunu nasıl aşarım?

Daha önce ki kalkışmalarınızdaki başarısızlıklar ve uzun süreli kilolu olmanız kendinize olan güveninin yitirilmesine neden olmuştur. Metotlumuzda bedenin ve varlığının farkındalığı, bedeni sevmek, değer vermek ve önemsemek, bu sayede de kişinin kendine olan öz güveni artırma temellidir. O yüzden istem dışı kişinin kendine olan özgüveni ve başarı arzusu bilinçlendirmesi yapılmaktadır.

Bir türlü istikrarlı olarak zayıflama sürecini devam edemiyorum, çözüm nedir?

Çevreden ya da bilinçaltından gelen, yıkıcı, engelleyici, sabote edici ve dirence neden olan yıkıcı bilgiler kişinin zayıflama sürecini erken pes etmesine neden olur. Metot, yıkıcı inançları değiştirir, hedef istikamette odaklar ve motivasyon sağlayarak sürecin devam edilmesine neden olur.

İnstagram Sayfamız

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Youtube Kanalımız