Deniz Egece Enstitü Hakkında

DE
Sık Sorulan Sorular

Deniz Egece Enstitü Hakkında

Sitenizden sipariş verdim ama güven konusunda şüphelerim var.

Deniz Egece isminin önünde ve arkasında hiçbir uzantısı olmayan siteler Deniz Egece’ye aittir. Evet, hocamızın taklitleri yâda çakma siteler zaman zaman kurulmaktadır. Fakat bunlar tarafımızdan hukuki işlemler yapılarak kapatılmaktadır. Sitelerimizde çalışanlarımızın resimleri ve isimleri mevcuttur onun haricindeki kişilerin bizimle ilişkileri yoktur.

Neden kurumunuza ya da Deniz Egece’ye güveneyim?

Deniz Egece Hocamız bu alanda 20 sene araştırma ve çalışmaları var, biz bir firma değil, aslında eğitim enstitüsüyüz. Hocanın, kitapları, cihazları, uzaktan zayıflama eğitimleri, yatılı kampları, seminerleri, workshopları, Tv programları, gazetelerde röportajları ve bilimsel makaleleri vardır.

Bilimsel çalışmaları sürdüren bir şirket değildir, bir bilim adamı olan Deniz Egece’nin şahsıdır. Bir işletme farklı isimler altında sürekli açılıp kapatılabilir. Fakat Deniz Egece bir şahıstır, dolayısıyla işletmeden ziyada kişinin hayatını ve yaşamını ortaya koymuş olduğu bir durumdur.

Ayrıca çalışmaları 7 farklı dile çevrilerek 50 farklı ülkelerde de kabul görmüştür. Biz zayıflama ürünleri satan bir firma değiliz bilimsel çalışmaları dünya genelinde yayılmasına neden olan bir enstitüyüz. Öncelikle bir kitabıyla başlayın eş zamanlı hocamızın Youtube deki videolarını izleyin konunun mantığını ve yaklaşımını anlayacaksınızdır. Sonrasında güvenip güvenemeyeceğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

Deniz Egece’nin şahsı tarafından Türkiye, Azerbaycan, Almanya ve Amerika Birleşik Devletlerinde resmi olarak ofisleri mevcuttur.

Kesin zayıflayacağıma garanti veriyor musunuz?

Bir öğrenci okula gidip sınıfta öğrendiği derslerine evinde de çalışırsa o kadar kesin sınıfını geçer ve dersleri anlamış olur.  Ama sınıfa gidip dersleri dinlemezse, sınıfı geçme garantisi o kadar azalır. Bizim de verdiğimiz garanti bu orandadır.

Kilo veremezsek iade var mı?

Maalesef tüm sanat ve bilim adamlarının çalışma ve eserlerinin ürün ve hizmetleri 6502 sayılı telif hakları koruma kanununa göre iadesi yoktur fakat değişim mevcuttur. Cihazlarda teknik bir arıza söz konusu ise değişim yapmaktayız.

İnstagram Sayfamız

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Youtube Kanalımız