Deniz Egece Kalıcı Zayıflama Kampları

Alanya’nın eşsiz güzellikleriyle süslenen Bilinçaltı ile Kalıcı Zayıflama Eğitim Kampında (Deniz Egece Kalıcı Zayıflama Kampında) Hayalini kurduğunuz bedene ulaşmak artık çok daha kolay!

5 Gece 6 Gün

Etkinliğimiz, tam 5 gece 6 gün boyunca sürmektedir. Bu süre zarfında “neden kilo alıyorsunuz, neden veremiyorsunuz?” farkındalığının yanı sıra zihinsel ve bedensel olarak ideal bedende nasıl yaşanacağını öğreneceksiniz.

Videoyu oynat

Uzman Takibi

Kamp sonrası için, zayıflama sürecinizi yakından takip edecek uzmanlardan oluşan bir ekibimiz mevcuttur. Hedefinize ulaşmanız için gerekli desteği sağlamak amacıyla her adımda yanınızda olacaklar.

Videoyu oynat

1 Yıllık Egece Tv Üyeliği Hediye

Danışanlarımıza kamptaki hocalarının da dahil birçok uzmanın olduğu aldıkları eğitimleri uygulamalarla pekiştirebilecekleri 60 program ve yüzlerce içerik olan Egece TV’de 1 yıllık abonelik hediye ediyoruz.

Videoyu oynat

Yumruk Büyüklüğünde Mide

Kamp süresince gerçekleştirdiğimiz bilinçaltı teknikleriyle, mideniz ne kadar büyümüş olursa olsun bilimsel olarak 5 günde doğal halini almaktadır. Böylece daha az yiyecekle bile doygunluk hissi yaşayacak, kilo verme sürecinizi hızlandıracaksınız.

Videoyu oynat

Diyet ve Sporsuz Hedefe Ulaşın

Kampımızda diyet ve spor gibi zorunluluklar olmadan, bilinçaltınızı yönlendirerek sağlıklı kilo verme hedeflerinize ulaşacaksınız.

Videoyu oynat

Çocuklarınız Bize Emanet

Ebeveynlerin rahat bir şekilde programa katılabilmesi için çocuklara özel hazırladığımız bakıcı hizmetimiz mevcuttur. Evcil hayvanlarınızı da unutmadık! Kamp süresince dostlarınızı yanınızda getirebilir, onlarla birlikte keyifli bir tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bilinçaltı Uygulamaları

Sürdürülebilir bir zayıflama için zihin ve beden birlikte ele alınmalıdır. Kampımızda farkındalık, yüzleşme ve kodlama gibi güçlü bilinçaltı uygulamalarıyla tanışacaksınız.

Videoyu oynat

Doğayla İç İçe

Alanya’nın muhteşem doğasında yapacağınız yürüyüşlerle enerjinizi yükseltecek, temiz havanın ve doğanın pozitif etkilerini hissedeceksiniz. Doğanın gücü sizi destekleyecek ve motive edecek.

Havuz ve Plaj Keyfi

5 yıldızlı otelimiz Goldcity’de havuz, aqua park, plaj, spor salonları, günün her saat diliminde sınırsız yeme/içme imkanı, sinema solanu, hamam, sauna, jakuzi, buhar odası ve plaja servis imkanı gibi otelin tüm imkanlarından yararlanabileceksiniz.

Kendinizi Yeniden Keşfedin

Deniz Egece Kalıcı Zayıflama Kampı’nda kendinizi ve  içsel gücünüzü keşfedeceksiniz. İçsel dönüşümünüzle birlikte, sağlıklı ve zinde bir yaşama adım atacak, hedeflerinize ulaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Hayalinizdeki Bedene Ulaşın

Hayalinizdeki bedene kavuşmak için bu muhteşem fırsatı kaçırmayın! Alanya’da Deniz Egece Kalıcı Zayıflama Kampı’na katılın ve hayatınızı değiştirin. Detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen bizi arayın.