Gizlilik politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK SÖZLEŞMESİ 

 • Dusuncemolasi.com sitesi, Deniz Egece Eğitim Sağlık Limited Şirketi tarafından işletilmektedir.
 • Sitede bulunan tüm içerik ve sergilenen ürünler , zayıflama kampları, kodlama, vb firmamız tarafından hazırlanarak Gsm aracılığı ile satışa sunulmaktadır. 
 • Web sitesi ve iletişim güvenliği sitemiz SSL sertifikası kullanmaktadır. SSL sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve SSL teknolojisi kullanan bir sunucuya gönderilen bilgileri şifreleyen bir dijital sertifikadır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde tarayıcınızın adres Dusuncemolasi.com kilit sembolü, web tarayıcınız ile web sitemiz arasında tüm veri alışverişinin şifreleme ile şifrelendiğini, 3.tarafların erişemeyeceğini gösterir .Bu kilit simgesini tıklayarak sertifikanın Deniz Egece Eğitim Sağlık Ltd. Şti’ye ait olduğunu gösteren sertifikayı görüntüleyebilirsiniz.
 • Site Alışverişi Hakkında GSM üzerinden alışveriş yapabilmek için ziyaretçilerimize ürünler ve kamplar hakkında bilgi verilmektedir. Bu bilgiler neticesinde satın almak istedikleri ürünü tarafımıza bildirmektedirler. İstedikleri ürün hakında boy,kilo ve yaş vb bilgileri sorulmakta  olup, bu bilgiler neticesinde ziyaretçilerimize ayrıntılı bilgi verilmektedir. Vermiş oldukları kişisel bilgiler 3. Kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.  Ziyaretçilerin GSM üzerinden kamp, kitap ve kulaklık vb. hakkında her türlü bilgiyi edinebilmektedir.
 • Ziyaretçi tarafından dusuncemolasi.com , sitesi üzerinden GSM’den ulaşıldığı taktirde  isim, soy isim, TC Kimlik Numarası, adres, e-posta ve cep telefonu numarası bilgileri talep edilmekte, ayrıca istenirse ayrı sevkiyat ve fatura adresi girişi yapılmasına olanak da sağlanmaktadır.
 • Kullanıcının web sitesine erişim sırasında bağlantı yaptığı IP adresi de kayıt altına alınır. Bu veriler açık bir şekilde 3. Partiler ile kesinlikle paylaşılmaz. 
 • Topladığımız veriler KVKK kapsamında toplanmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır. İşlediğimiz kullanıcı verileri ve bunlarla ilgili haklarınız ile ilgili detaylı bilgiye KVKK Aydınlatma Metni sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 • Kredi Kartı Güvenliği Mağazamızda girilen kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde, kısmen veya tamamen kayıt altına alınmaz. Kredi kartı bilgilerinin girişinin yapıldığı ödeme formunda ödemeyi onayladığınızda gerekli veriler doğrudan kredi tahsilatını yapan kuruma (banka), kurum tarafından  sağlanan arabirim vasıtasıyla şifreli olarak iletilir, ödeme onayı kurumdan yine şifreli olarak alınır.
 • E-Posta Güvenliği Mağazamızın Müşteri Hizmetleri ile e-posta ile irtibata geçmeye karar verdiğinizde göndereceğiniz e-postalarda kesinlikle kredi kartı bilgisi, parola kişiye özel bilgiler paylaşmayınız. 
 • E-posta gönderiminde kullandığınız servis sağlayıcının sunduğu güvenlik olanaklarından şirketimiz bilgi sahibi olamaz ve e-posta ile gönderilen verilerin güvenliği hakkında hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 •  Üçüncü Taraf Uygulamalar ve Web Siteleri barındırdığı web sayfalarından, dusuncemolasi.com sitesi adı dışında üçüncü taraf web siteleri, sosyal medya uygulamalarına bağlantı içerebilir. Bu bağlantılar vasıtasıyla erişilen (dusuncemolasi.com ve instagram, twitter , facebook (kullanıcı adı : dusuncemolasi)dışındaki) web sitelerinin / sosyal medya  uygulamaların içeriği ve güvenlikleri konusunda firmamız bilgi sahibi olamaz ve sorumluluk üstlenmez. 
 • Web Sitemiz ve Firmamız İle İlgili Reklamlar Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve dusuncemolasi.com’a  ait 3.taraf sitelerde yayınlanan reklamlar, reklam yayınlamak için anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımız tarafından yayınlanırlar. Bu reklamların web sitemizde ışındaki bir adrese yönlendirme yapması, firmamız/web sitemiz ile isim benzerliği olan adreslere bağlantılar içermesi konularında firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu sayfa yayınlanan gizlilik politika ve bilgileri sadece ürün satışlarımızı irtibat sağlamış olduğumuz ziyaretçilerimiz için yaptığımız dusuncemolasi.com alan adı ve içeriği ile ilgilidir .Bu alan adı dışındaki hiç bir uygulama ve içeriği kapsamaz.

İstisnai Durumlar Sınırlı hallerde Firmamız, bu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü taraflar ile aşağıdaki durumlardan birinin olması halinde ;

 1. Yetkili idari ve adli makamlar tarafından Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak yürütülen veya mahkeme kararıyla kullanıcı bilgilerinin talep edilmesi
 2. Mağazamızın kullanıcılarla karşılıklı akdettiği “Üyelik Sözleşmesi”‘nin ve
 3.  diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla paylaşabilir.